İdman İdmançımız Azad Hümbətov Yunanistanda qalib olub. bakuxeber.az 18 Mart 2025 1 min read Gənc İdmançımız Hümbətov Azad Vüqar oğlu Yunanistan Afina Şəhərində Uşu üzrə “Acropolis open” turnirində ilk döyüşdə Yunanistan İdmançısına qalib gəlib. Bizdə Bakuxeber.az kollektivi adından İdmançımıza uğurlar arzu edirik. Continue Reading Previous: Qol Güləşi Federasiyasının Prezidenti Cəsarət Əhmədov Polis Tərəfindən Saxlanıldı Bir cavab yazın Cavabı ləğv etSizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdirŞərh * Ad * E-poçt * Veb sayt Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Δ Trend Xəbər Qol Güləşi Federasiyasının Prezidenti Cəsarət Əhmədov Polis Tərəfindən Saxlanıldı 2 min read İdman Qol Güləşi Federasiyasının Prezidenti Cəsarət Əhmədov Polis Tərəfindən Saxlanıldı 09 Oktyabr 2023 Azərbaycan boksçuları beynəlxalq turnirdə 7 medal qazanıb 1 min read İdman Azərbaycan boksçuları beynəlxalq turnirdə 7 medal qazanıb 10 İyul 2023 “Qarabağ-2”nin futbolçusu vəfat edib 1 min read İdman “Qarabağ-2”nin futbolçusu vəfat edib 09 May 2023